Sport / Nogomet

Novi poraz Osijeka

Dok ovo pišemo na Gradskom vrtu još uvijek traje navijanje Kohorte, ali nažalost ne u čast pobjede.

Osijek je ponovo 'popio' tri komada i unatoč već trećem treneru na klupi i dalje su zadnji na tablici. Rijeka je slavila rezultatom 1:3.

"I kada teško je, uvijek smo uz tebe, ne boj se, ne boj baš nikoga, čuva ti leđa Kohorta!" orilo je stadionom, ali to nije bilo dovoljno za bolji rezultat na kraju.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Osijek je prvo poluvrijeme imao nekoliko izrazitih prigoda, a onu najbolju nije iskoristio Dugandžić. Pogodio je samo vratnicu, a vec nekoliko minuta kasnije Rijeka je povela golom Kvržića koji je iz kosa pogodio pored nemoćnog Mikulića.

U drugom poluvremenu slična situacija na terenu i ponovo gol gostiju. Benko je pucao, Mikulić odbio do Kramarića koji lako zabija.

Osijek se nije predavao i već u sljedećem napadu zabija Novaković za smanjenje vodstva Rijeke.

Prijeti zatim iz slobodnog udarca Mišić, ali još jedan bivši bijelo-plavi, Vargić odlično brani.

Za kraj zabio je još Mocinić i tako potvrdio pobjedu Kekove ekipe.

Borben Osijek, nažalost to nije bilo dovoljno ni za osvajanje jednog boda.