Sport / Nogomet

Osijek Kelme i iduće sezone prvoligaš

Osječka momčad je pobjedom osigurala svoje mjesto u elitnom razredu hrvatskog futsala za sljedeću sezonu. U utakmici posljednjeg kola Prve hrvatske malonogometne lige Osijek Kelme se susreo s momčadi Brod 035 Simplex.

Osječka je momčad puno bolje otvorila utakmicu te je do vodstva došla u sedmoj minuti susreta kada je gol postigao Goran Dakić. Ni nakon postignutog gola osječka momčad nije stala pa je u istoj minuti na 2:0 povećao Dražen Čavar. Mreže su potom mirovale do 17. minute kada je za 3:0 zabio Alen Lišić, a što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena.

Iako je Osijek Kelme u drugom poluvremenu nastavio s dominacijom na terenu, golova više nije bilo te je utakmica završila 3:0.
Osijek Kelme je ovom pobjedom sezonu završio na devetom mjestu pa će osječka publika i u sljedećoj sezoni moći užvati u prvoligaškom futsalu.