Sport / Nogomet

''Zečice'' nakon 4 godine remizirale u prvenstvu

Nogometašice Osijeka ovog vikenda gostovale su u Splitu gdje su odiigrale derbi kola i prvenstva.

Nakon čak četiri godine u kojima Zečice nisu znale za ništa osim pobjeda u prvenstvenim utakmicama, u Splitu su odigrale neriješeno (3:3).

Znatno bolje snašle su se domaće igračice koje su veći motiv oplodile već do 15. minute s dva pogotka. Mladu vratarku Pirić u četvrtoj je minuti svladala Bukač, a devet minuta kasnije i Lubina. Gošće zatim sređuju redove te do odmora preko Andrlić i Joščak izjednačuju rezultat - 2:2. U osmoj minuti nastavka Kalamiza ponovno Splićanke dovodi u prednost koju je u 66. poništila Nevrkla - 3:3. Unatoč nastojanjima gošći do kraja nisu uspjele preokrenuti rezultat, pri čemu ih je ometao i jak vjetar.