FOTO i VIDEO: Prvi dan Cappy Cup-a 2012.

Na terenima akademije Krpan&Babić ovoga vikenda održava se tradicionalni međunarodni turnir mlađih uzrasta pod nazivom Cappy Cup. Ove godine turnir je još masovniji i popularniji s imenima poznatih europskih klubova.

cappy495 5

Samo svečano otvaranje turnira Cappy cup gdje su nazočni bili i gradonačelnik Osijeka Krešimir Bubalo te ministar Ivan Vrdoljak, dokazalo je vrijednost i popularnost natjecanja malih nogometaša koji su na početku svoje karijere.

Prošle godine na Cappy Cupu bilo je 8 klubova, sada 10, što je dokaz kako turnir ali i sam rad akademije Krpan&Babić raste iz godine u godinu.

Osim domaćina igrača akademije Krpan&Babić na turniru Cappy Cup nastupili su i limači Osijeka, Dinama, Hajduka, pa gosti iz Sarajeva, Vojvodine, Sturma, reprezentacije Malezije i Real Betisa.

FOTO i VIDEO: Cappy Cup 2011.

Prava europska iskustva dakle dječaci akademije Krpan - Babić stječu već u 10. godini života. A djece sve je više na akademiji Krpan&Babić iz godine u godinu.

Sljedeći mjesec akademija na Liu proslavit će 2. jubilej djelovanja, pa se očekuju i novi vrhunski nogometni događaji.

Cappy Cup inače igra se i sutra već od 9 sati kada su na rasporedu utakmice za 7. i 8.mjesto, pa sve do 12 i 45 kada će se igrati finale i susret za titulu pobjednika.

cappy495

REZULTATI:

U jutarnjem terminu

HYPO LIMAČ - MALEZIJA II 6:0

SK STURM - HYPO LIMAČ 2:1

SK STURM - HNK HAJDUK 2:3

FK VOJVODINA - HNK HAJDUK 2:3

MALEZIJA II - FK VOJVODINA 0:5

GNK DINAMO - NK OSIJEK 2:0

FK SARAJEVO - GNK DINAMO 0:4

REAL BETIS - FK SARAJEVO 1:0

MALEZIJA - REAL BETIS 0:8

NK OSIJEK - MALEZIJA 5:0

 

U popodnevnom terminu

HYPO LIMAČ - FK VOJVODINA 1:0

MALEZIJA II - HNK HAJDUK 0:9

SK STURM- FK VOJVODINA 1:0

HYPO LIMAČ - HNK HAJDUK 1:6

SK STURM - MALEZIJA II 5:1

NK OSIJEK - FK SARAJEVO 3:2

GNK DINAMO - MALEZIJA 5:0

NK OSIJEK - REAL BETIS 0:7

FK SARAJEVO - MALEZIJA 5:0

GNK DINAMO - REAL BETIS 2:1

POREDAK PO GRUPAMA:

Grupa "A"

1.HNK HAJDUK 12

2. SK STURM 9

3. HYPO LIMAČ 6

4.FK VOJVODINA 3

5. MALEZIJA II 0


Grupa "B"

1. GNK DINAMO 12

2. REAL BETIS 9

3. NK OSIJEK 6

4. FK SARAJEVO 3

5. MALEZIJA 0

SUTRAŠNJI PROGRAM:

9.00 utakmica za 9. i 10. mjesto

MALEZIJA II - MALEZIJA

9.00 utakmica za 7. i 8. mjesto

FK VOJVODINA - FK SARAJEVO

9.40 prvo polufinale:

HNK HAJDUK - REAL BETIS

10.25 drugo polufinale:

SK STURM - GNK DINAMO

11.10 utakmica za 5. i 6. mjesto:

HYPO LIMAČ - NK OSIJEK

11.50 utakmica za treće mjesto:

12.45 F I N A L E



Foto: Z.Špringer (SiB.hr)
Tekst i video: STV




Pratite SiB.hr bilo kad i bilo gdje! Posjetite naš mobilni portal m.sib.hr



68°
20°
°F | °C
Mjestimična umjerena kiša
94%
Pet

61 | 86
16 | 30
Sub

66 | 89
18 | 31
Ned

66 | 91
18 | 32
Pon

67 | 90
19 | 32

Najave događaja

Petak

Subota

Nedjelja