Sport / Ostalo

Ekipno zlato za mlađe kadetkinje GD Osijek - Žita

U subotu, 12. travnja gimnastičke nade GD Osijek Žito nastupile na prvom kolu B i C programa u Belom Manastiru.

Najmlađe natjecateljice, ekipa mlađih kadetkinja, po prvi su puta ovu subotu natjecale i odmah pokazale svoje gimnastičke sposobnosti koje su ih dovele do ekipnog zlata sa ukupno 234,10 bodova!

Što se pojedinačnog plasmana tiče, Nika Eberhardt izborila se za 9. mjesto (59,20 bodova), zatim odmah iza Nike na desetom mjestu bila je Zara Balkić (58,80 bodova). Anja Veg bila je 14. (58,60 bodova), Sara Krpan 24. (55,60 bodova), odmah iza nje na 25. mjestu dolazi Katja Vučković (55,50 bodova). Sara Begović osvojila je 28. mjesto (54,20 bodova), Paula Vujnovac 29. mjesto (53,40 bodova). Lara Krpan je sa svojim nastupom izborila 32. mjesto (50,80) dok je najmlađa natjecateljica na jučerašnjem natjecanju Nicole Eberhard sa tek napunjenih pet godina osvojila 33.mjesto (47,80).

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Predstavnice Gimnastičkog društva Osijek Žito u kategoriji kadetkinja bile su Nina Horvat koja je kući odnijela brončanu medalju (59,50 bodova), zatim Nika Balkić i Matea Vidović koje dijele sedmo mjesto sa ukupno osvojenih 58,00 bodova.

U kategoriji juniorki nastupile su Marja Marcić koja je dobila brončanu medalju sa ukupno postignutih 58,60 bodova te Nikolina Delić koja se plasirala na osmo mjesto sa 54,90 bodova.

Čestitamo  natjecateljicama na nastupu i ostvarenom rezultatima i želimo im puno sreće i uspjeha na drugom kolu koje će se održati 10. svibnja u Slavonskom Brodu!