Sport / Ostalo

Karate klubu Osijek 10 medalja na Prvenstvu Slavonije

U nedjelju, 22. veljače 2015. održano je prvenstvo Slavonije i Baranje u karateu. Na natjecanju su nastupili i članovi Karate kluba Osijek Žito koji su osvojili deset medalja.

Zlatnu su medalju u svojoj skupini osvojili Matea Cikoja (seniorke pojedinačno),  Hrvoje Vidović (seniori pojedinačno), Toni Matković (cicibani pojedinačno), kata tim mlađih učenika (Tomislav Perić, Borna Boras i Toni Matković) i kata tim mlađih kadetkinja (Iva Kodžoman te Jana i Tia Ledenčan).

Drugo su mjesto osvojili: Davor Dujak (seniori), Matea Cikoja (mlađe seniorke) i Tomislav Perić (mlađi učenici) dok su brončanu medalju osvojile Tia i Jana Ledenčan (mlađe kadetkinje).

Matea Cikoja i Hrvoje Vidović već sljedeći tjedan nastupaju na prvenstvu Hrvatske u katama za seniore što će se 01. ožujka 2015. održati u Gospiću.