Sport / Ostalo

Sedam medalja na Prvenstvu Hrvatske za juniore

Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke održano je 27. i 28. lipnja u Varaždinu. Atletičarke i atletičari Slavonije na natjecanju su osvojili sedam medalja – šest srebrnih i jednu brončanu.

Iako još uvijek kadetkinja, Marissa Bura je na 400m prepone postala viceprvakinjom Hrvatske u juniorskoj konkurenciji. Otrčala je rezultat 1:03,65, a samo 38 stotinki dijelilo ju je do prvog mjesta.

Disciplina skok s motkom donijela nam je medalje u obje konkurencije. Elija Valentić bila je srebrna kod juniorki (3,20m) dok je kod juniora Dario Prekl bio drugi (4,70m), a Matija Livančić treći (4,40m).

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Davor Kuna je koplje od 800g dobacio do 57,78m i zauzeo drugo mjesto u Hrvatskoj.

Još dva srebra pripala su našim štafetama na 4x100m u sastavu Boris Šreng, Sven Keglević, Dino Kalkan, Ivan Ivezić (43,96) i 4x400m u sastavu Luka Banović, Sven Keglević, Karlo Marjanac, Ivan Ivezić (3:28,19).